Informacja o RODO

---> Czytaj więcej…

Zgadzam się

Pensjonat Katarzynka

Pensjonat Dom w Ogrodzie Katarzynka położony jest wśród zieleni, na terenie wsi Boleścin, zaledwie 3 kilometry od Świdnicy.

Oferuje gościom 16 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Każdy z nowocześnie urządzonych pokoi (o standardzie czterogwiazdkowym) zapewnia wyjątkowy komfort wypoczynku. Do dyspozycji gości jest łazienka, aneks kuchenny z herbatą, kawą i wyposażeniem (sztućce, naczynia),  telewizja satelitarna oraz bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).

Każdy pokój posiada odrębny charakter, do wyboru gości jest pokój „babuni", „sportowy", „ogrodowy" czy „stare kino". Odwiedzając pensjonat wielokrotnie, można za każdym razem poczuć się zupełnie inaczej!

Podczas pobytu można zjeść pożywne śniadania, smaczne obiady i ciepłe kolacje. Dania serwowane w pensjonacie powstają przy użyciu wyrobów lokalnych producentów (wędlin, nabiału) oraz owoców z własnego sadu, dzięki czemu ich smak jest zawsze doskonały!

Byliśmy gośćmi pensjonatu i możemy polecić ten obiekt wszystkim turystom. W naszej ocenie Katarzynka zasługuje na 4+ w skali od 0-5.

Galeria zdjęć

/