Informacja o RODO

---> Czytaj więcej…

Zgadzam się

O nas

PerłyPolski.pl

Serdecznie witamy na Portalu Perły Polski,

Z radością oddajemy do Państwa dyspozycji najnowszą wersję naszego Portalu, który w miarę swego rozwoju będzie oferował co raz to więcej możliwości takich jak interaktywna mapa i panel wspomagający planowanie podróży itp. Mamy także wiele innych pomysłów, których wdrożenie planujemy w niedalekiej przyszłości.

 

O Portalu w telegraficznym skrócie:

Poprzez udostępnianie zebranych w jednym miejscu, na bieżąco uaktualnianych, informacji o charakterze turystycznym chcemy zaprosić Państwa na wirtualną wycieczkę do najciekawszych zakątków naszego kraju i pomóc zaplanować wypad lub urlop. Dla Państwa wygody dokonaliśmy podziału portalu na wiele regionów zachowując jednak obowiązujący podział terytorialny. Użyte przez nas do identyfikacji regionów herby dzielą się na: oficjalne herby 16 województw oraz, wykorzystane na potrzeby portalu, herby związane z regionami turystycznymi położonymi w obrębie tych województw (analogiczna zasada obowiązuje w przypadku miejscowości). Jesteśmy pewni, że dzięki naszym Przyjaciołom, którzy są pasjonatami fotografii, i wielu innym osobom kochającym podróże po Polsce pokażemy Państwu najpiękniejsze jej zakątki i zainspirujemy do odbywania podróży realnych a nie tylko wirtualnych. Prosty i intuicyjny interfejs pozwoli Państwu na swobodne surfowanie po naszych stronach. Dzięki temu poznacie nasze polskie zabytki, historię, kulturę i tradycję, a korzystając z Kalendarza imprez traficie w ciekawe miejsca lub weźmiecie udział w cyklicznie odbywających się wydarzeniach.

Nie zapomnieliśmy również o najwytrwalszych podróżnikach, dla których będziemy przygotowywali różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Naszym celem jest propagowanie podróży po Polsce i wszystkiego co się z tym wiąże, chcemy abyście Państwo zobaczyli to, co piękne…