Informacja o RODO

---> Czytaj więcej…

Zgadzam się

O miejscowości

Łeba jest jedną z większych i bardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, otoczona z trzech stron wodą, Morze Bałtyckie od północy, jezioro Łebsko od zachodu oraz jezioro Sarbsko od wschodu jest wyjątkowym miejscem do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa.

Piękne okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów.

Tutaj wiosną mają zarówno swój przystanek, jak i dom, klucze dzikich gęsi, kormoranów, łabędzi, kaczek, a ich odgłosy budzą łebian z zimowego uśpienia.

Latem Łeba zamienia się w wielkomiejski kurort. Tętnią w niej życiem do rana kafejki, sklepy, stragany i dyskoteki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a przyjazna atmosfera i gościnność mieszkańców pozwolą w pełni korzystać z uroków tego niezwykłego miejsca.

Również jesienią nie sposób się w Łebie nudzić. Przyjemne słońce i naturalne bogactwa tych ziem (takie jak grzyby, jagody, borówki) pozwolą w pełni korzystać z jesiennych uroków Pomorza.

Zimą, gdy słońce wstaje leniwie, morze potrafi niejednokrotnie pokazać swoje niepokorne oblicze. Na plaże wdzierają się olbrzymie fale, a sztormy, silne wiatry, a czasami nawet potężne huragany potrafią dać się we znaki mieszkańcom. Wiatr sypie piaskiem w oczy, a morze szumi złowrogo w dzień i w nocy. W mroźne, ciche dni, gdy słońce odbija się szkliście od płatków śniegu, widać przepiękne lasy okryte pierzastym śniegiem.

 Leba logo

źródło www.leba.eu

Galeria zdjęć

/

Filmy