Informacja o RODO

---> Czytaj więcej…

Zgadzam się

Podróże z dziećmi

Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody

W pobliżu Janowca nad Wisłą wśród lasów, łąk i lessowych wapiennych wąwozów powstał rodzinny park tematyczny - Magiczne Ogrody. To pierwszy w Polsce ogród sensoryczny zbudowany w oparciu o oryginalną historię.

Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów stajemy się częścią niezwykłego świata zamieszkanego przez tajemnicze istoty. Wśród drzew, kwitnących krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsiennice, smoki, skrzaty Bulwiaki, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i dzielne Krasnoludy strzegące ogrodu.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzemy wędrując wśród szumiących wodospadów i strumieni otoczonych tysiącami pachnących róż. W przepięknej scenografii kilkuhektarowego ogrodu odkrywamy place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój zmysłów i wyobraźni dziecka.

Ogród przystosowany jest do wizyt osób niepełnosprawnych (podjazdy) i niewidomych (tabliczki z napisami w języku Braille"a). Dla dzieci i rodzin przygotowane zostały wygodne toalety, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże. Duży parking pomieści kilkanaście autobusów i ponad 1000 samochodów.

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10.00 - 17.00

sobota - niedziela      10.00 - 19.00

informacja dla gości indywidualnych tel. 503 983 135

rezerwacja wycieczek                     tel. 500 032 772 wycieczki@magiczneogrody.com

 

Planując wycieczkę, do pełnych niezwykłych wrażeń Magicznych Ogrodów, warto uwzględnić zwiedzanie pozostałych atrakcji Janowca - bastejowego zamku wybudowanego w latach 1508-1526, dworku z Moniak, z wystawą wnętrz ziemiańskich oraz późnogotyckiego kościoła św. Małgorzaty z manierystycznym piętrowym nagrobkiem Andrzeja Firleja i jego żony Barbary.

Galeria zdjęć

/

Filmy

Zobacz więcej