Informacja o RODO

---> Czytaj więcej…

Zgadzam się

Promenada Zdrowia

Świnoujska Promenada Zdrowia to raj dla zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów chcących aktywnie spędzić czas w pobliżu plaży.

Swoje miejsce odnajdą tu rowerzyści, którzy mają do dyspozycji 140 kilometrów ścieżek rowerowych. Jedna z nich łączy przez Promenadę Transgraniczną Świnoujście ze znajdującymi się po niemieckiej stronie wyspy Uznam miastami Ahlbeck i Garz.

Promenada Zdrowia to również oferta dla miłośników rolek. Doskonale przygotowana nawierzchnia i pozostała infrastruktura zadowoli nawet najbardziej wybrednych amatorów tego sportu.

Jest to także doskonałe miejsce dla lubiących biegać. A dla tych, którzy lubią poćwiczyć na łonie natury, wzdłuż promenady zainstalowano siłownie plenerowe z nawierzchnią tłumiącą uderzenia. Przygotowano także ławeczki żeby było gdzie wypocząć i zregenerować siły.

Spacerowicze i rodziny z dziećmi znajdą tu dla siebie specjalnie przygotowane place, a na nich sprzęt do zabawy.

Wszystkie te atrakcje otoczone są bardzo zadbaną zielenią, niezwykle pięknymi ozdobnymi kwietnymi rabatami, fontannami, pergolami. Umieszczono tu dużo ławek, zacieniacze oraz ciekawe oświetlenie w formie kolorowych ringów. Jest tu pięknie za dnia, a nocą nastrojowo, dlatego chętnie spacerują tu zarówno turyści jak i mieszkańcy.

Galeria zdjęć

/